حدیث روز

D-(6).jpg

به روزآوری بانک اطلاعات اموات

                  

عصر شعر انتظار با حضور شاعران و چهره‌های فرهنگی و اجرایی استان سمنان و شهرستان مهدیشهر در شهمیرزاد برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، عصر شعر انتظار با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، امام جمعه و بخشدار شهمیرزاد و جمعی از علاقه‌مندان به شعر و ادب در سالن مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین(ع) شهمیرزاد برگزار شد.

در عصر شعر انتظار، 14 تن از شاعران برگزیده استان سمنان اشعار و سروده‌های خود را در وصف حضرت امام زمان(عج)، مهدویت و انتظار، سوم خرداد و ایستادگی و مقاومت قرائت کردند.

محمد سهرابی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدی‌شهر گفت: 20 شاعر از 6 شهر استان سمنان غیر از شهرستان‌های دامغان و گرمسار، 47 اثر به این عصر شعر ارسال کرده بودند. عصر شعر استانی انتظار توسط مؤسسه فرهنگی هنری باران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدی‌شهر برگزار و در پایان از 14 تن از شاعران برگزیده تجلیل شد.

نظرات (0) کلیک ها: 3281

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم متقی مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ محمد حسین سیبویه را تسلیت گفتند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
 پیام تسلیت امام خامنه‌ای در پی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سیبویه

بسم الله الرحمن الرحیم

 

درگذشت عالم متقی مرحوم حجة‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمّد حسین سیبویه را به بازماندگان آن مرحوم و ارادتمندان و علاقمندان به ایشان تسلیت می‌گویم و برای ایشان رحمت و غفران واسعه الهی را مسئلت می‌نمایم.

/

نظرات (0) کلیک ها: 5702

پيوندها

ورود اعضاء

كليپ منتخب حسينيه


كانال هاي فضاي مجازي

آي دي و كانال هاي رسمي روابط عمومي حسينيه اعظم مهديشهريهاي مقيم تهران در فضاي مجازي :

.:: ایمیل : publicrelation.mafe@gmail.com

.:: شماره همراه :09352748324

.:: لینک ها:

     

تلگرام        اینستاگرام