حدیث روز

D-(32).jpg

به روزآوری بانک اطلاعات اموات

                  

 

شهیدحسین عبدالحسینی

بسم الله الرحمن الرحيم

تربيت شدگان در دامن مسجد شعارشان اينست يا اباعبدالله اني سلم لمن سالمكم و حرب لمن حاربكم الي يوم القيمه.

ولي چه كنم اين وابسته به تعلقات دنيايي بي‌خبر از حب الهي و مقام روحاني بلكه فرو رفته در پرده معاصي كي تواند به مقام حسين و تحقق اين شعار برآيم مگر حياتم را سرگرم تركيب الفاظ آن نموده و خود را چون رياكاران در درياي خروشان معصومان بسيجي انداخته كه شايد جلوه‌اي از نور اين پاكان بر چهره آلوده به گناهم پرتويي افكنده و مومنان را كه تشخيص ناپاكان از طريق تزكيه نفس خود آسان است دچار ترديد نموده و بدين هوا چند صباحي را به خوشنامي گذر نماييم و يا اينكه اصابت نورپاكي آنان در من اثر گذارد و مرا به دنبال خود كشند.

تا اينكه موتم را به شهيد شدن در راه خدا آرزو نمايم و درك شهادت كه خالصانه‌ترين نيت و بهترين شيوه مردن و برترين عبادت و نزديكترين راه قرب الي الله را نهايت دوستي به خدا دانسته و مردن را حق و به سوي حق شتافتن را واجب و مكث كردن در اين راه را گناه خوانده. لذا فرصت را مغتنم و نداي امام را لبيك و به تحقق آن اقدام كه به وادي عاشقان عشق شهادت سفر كرده و خدا را مي‌خوانم كه شفاعت حضرت حسين (ع) را روزي كه بر تو وارد مي‌شوم نصيبم بگردان و مرا نزد خود ثابت قدم بدار.....

از كليه دوستان و برادران خود طلب حلاليت مي‌نمايم و از پدر و مادر طلب بخشش و اميدوارم كه شهادت از براي خدا آنها را شاد كرده باشد. از برادران پاسدار مي‌خواهم كه نگذاريد كه دل شكسته شوند برادران بسيجي كه دل حسين (ع)  مي‌شكند چه اينان علي اكبر و قاسمهاي زمانند، اينها اسامه‌هاي دورانند نگذاريد بدنهاي چون گل پرپر شده شان در بيابان طعمه درندگان شود. اينان گلهاي محمدي (ص) هستند و اين گل جا در جانماز دارد. مي‌دانيد خدا در دلهاي شكسته‌ جاي دارد پس دلتان براي آنها بشكند كه تشييع جنازه‌شان همچو شهادت آنها غريب است اينان چون روحانيون دو بازوي قوي امام هستند و همچنان هستند كه ضمانت اجابت دعاي طول عمر امام را با خون خود نزد خدا امضاء مي‌كنند اينان، براي امت اسلام رحمت خدا و براي دشمنان اسلام خشم خدايند پس آنها را بزرگ و محترم شماريم و قدرشناس اين رحمت واسعه شكر پروردگار متعال است.

چيزي به كسي بدهكار نيستم و چيز باارزشي از خود باقي نگذاشته‌ام كه قابل بيان باشد، مالي از خود ندارم آنچه هست مال مستضعفان مي‌باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پيوندها

ورود اعضاء

كليپ منتخب حسينيه


كانال هاي فضاي مجازي

آي دي و كانال هاي رسمي روابط عمومي حسينيه اعظم مهديشهريهاي مقيم تهران در فضاي مجازي :

.:: ایمیل : publicrelation.mafe@gmail.com

.:: شماره همراه :09352748324

.:: لینک ها:

     

تلگرام         لاین       اینستاگرام    گوگل پلاس